İyi ki Doğdun CS:GO!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İyi ki Doğdun CS:GO!
Abone ol

Valve Corporation tarafından tam on yıl önce bugün (21 Ağustos 2012) yayınlanan Counter Strike: Global Offensive’in onuncu yılı şerefine, geçtiğimiz günlerde yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncellemede topluluk pazarında açılan oylamada seçilen 60 adet çıkartma, 10. Yıl özel jetonu ve 5 adet harita yayınlandı.


Yeni çıkartma ve haritalara ek olarak çıkarılan onuncu yıl kutlama jetonu görsellik olarak ufak bir kekin üstünde, arkasında Anti-terörist simgesi şeklindeki simli mum ile çıkış yaptı. Rekabetçi oyun modunda oynayıp bir seviye atladıktan sonra sahip olunabilen bu jetonu, hesabınızda profil fotoğrafınızın yanına ekleyebilirsiniz.

Gelen çıkartmaların içinde, oyun tarihinde ilk defa yapılan hareketli çıkartmalara da yer verildi. Kimi çıkartmalarda çeşitli mizahlara yer verilirken, kiminde de oyunun geleceği olarak nitelendirilen Source 2 oyun motoruna yapılan göndermeler yer alıyor. 

Yayınlanan beş adet haritadan Anubis ve Breach, önceden de oyunda yer alan haritalardı ancak bir süre sonra kaldırılmışlardı. Bu iki haritayı yeniden oyuna süren Valve,bunların haricinde Blagai, Prime ve Tuscan adlı üç haritayı yeni yayınladı. Tuscan tüm modlarda oynanabilir haldeyken, Blagai ve Prime haritaları sadece yoldaş modunda oynanabilecek şekilde çıkış yaptı.

Talha Tarık Sevgi


Yorum Yazın